Asfalt Kesme

Işık Karot Asfalt Kes

Asfalt Kesme Nasıl Yapılır?

Asfalt kesme işlem sırasında oldukça dikkatli ve özenle yapılması gereken bir işlemdir. Uzun yıllardır bu konuda hizmet sunan firmamız tüm bu işleri kolaylıkla ve çevreye zarar vermeden yerine getirmektedir. Asfalt kesme işlemine başlamadan önce detaylı bir şekilde hesaplamalar yapılmakta çok iyi bir şekilde ölçü alınmaktayız. Asfalt kesme işlemine başlarken karar verilen yerin asfalt kalınlığı da oldukça dikkat etmekteyiz. Derz kesme makinesinin ucuna takılan elmas uçlu döner testere ile asfaltı ustalıkla kesmekteyiz. Asfalt kesme yöntemlerinde ders kesme makinesi ve karot makinası kullanılmaktadır. Asfalt kesme işlemi öncesi asfalt için en iyi makineye karar verilip dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Asfalt yolunda onarım yapılacaksa eğer asfalta oldukça az zarar vermek gerekir bu işlemi en güvenilir şekilde derz kesme makinası ile yapmak çok avantajlıdır. Eğer yol tamamen sökülerek yeniden yapılacaksa o zaman da karot makinası kullanılmalıdır. Derz kesme makinası ile asfalt kesme esnasında tam olarak istenilen şekil ve ebatlarda kesim gerçekleştirilebilir. Asfaltta çatlama, kırılma, kalkma gerçekleşmez asfaltta tamir gerektirecek hiçbir işleme gerek kalmaz. Karot asfalt kesme işlemi yapmak mümkündür fakat bu işlem sırasında çatlamalar ya da kırılmalar buna benzer sorunlar yaşanabilmektedir. Çok özenle çalışma gerektirmektedir. Asfalt kesme işleminde bütün asfalt yerden kaldırılması gerekiyorsa eğer karot asfalt kesme makinası bunun için en idealidir. Esasında karot kesme işlemininden ziyade delme işlemi için daha uygundur. Ucu testere değil ince uçludur bu sayede delme işlerinde çok daha iyidir. Her iki makinada kullanımı zor profesyonel ekip tarafından asfalt kesimi yapmaktayız.

Son teknolojik donanıma sahip makinalarımız ile itina ve dikkatle işimizi yapmaktayız. Çok önemli olan asfalt kesme işlemi işinde uzman olmuş ekibimiz ile kusursuz ve hatasız gerçekleştirmekteyiz. Kesilecek alana uzman ebibimiz karar verip sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Firmamız rakip firmalara göre daha ön plana çıkmış ve tabi ki farkını ortaya koymuş bir firmadır. Asfalt kesme olarak en iyi olduğumuzu iddia etmekten hiç çekinmiyoruz. Asfalt işlemlerinde bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Asfalt Kesme Fiyatı

Fiyat : Sorunuz

Orta çaplı Asfalt kesme işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve kesilecek Asfaltın çapı ve derinliğine bağlı olarak alan hesabı yapılarak Asfalt kesme fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz Asfalt kesme işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur. Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat :Sorunuz

Orta çaplı Asfalt kesme işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve kesilecek Asfaltın çapı ve derinliğine bağlı olarak alan hesabı yapılarak Asfalt kesme fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz Asfalt kesme işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur. Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Işık Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.

Becerilerimiz

Karotcu
Beton Delme
Beton Kesme
Beton Güçlendirme
Kimyasal Ankraj