Beton Delme

Işık Karot Beton Delme Karotcu

Beton Delme

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetlerden birisi de beton delme hizmetidir. Gerekli yöntemler ve uygun teçhizat ile firmamızın profesyonel çalışanları gerek demirli gerekse demirsiz olan betonları talep edilen ölçülerde kolay ve hızlı bir şekilde delerek sizlere hizmet vermektedir. Endüstriyel, elmas uçlu karot başlıklar ile vermiş olduğumuz beton delme hizmetinde derinliği tamamen sizin isteğinize bağlı olarak betonunu demirli ya da demirsiz olması fark etmeksizin uygun yöntemler ile çalışmaktayız. Bu nedenle hizmet sonrasında mutlaka hizmetimizden dolayı memnuniyet dereceniz yüksek olacaktır.

Beton Delme İşlemini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Firmamızdan beton delme hizmeti almak için firmamız ile irtibata geçtiğinizde öncelikle firma yetkilerimiz beton delme işleminin gerçekleşeceği alanı analiz ederek sizlere bir fiyat çıkartmaktadır. Fiyat analizinden sonra ise personellerimiz beton delme hizmeti için işe başlamaktadır. Beton delme için kullanmış olduğumuz makineler endüstriyel makineler olmakla birlikte makinelerimizin uçlarında bulunan karot uçlar, elmas olma özelliğini taşıdığından dolayı betonu delerken herhangi bir sorun oluşturmamaktadır, beton delme işlemi tam olarak istediğiniz ölçülerde kolayca gerçekleştirilmektedir. Beton delme işlemi sonrasında meydana gelen atıklar, atık uzaklaştırma ekibi vasıtası ile temizlenerek götürülmektedir. Bu sayede farklı özelliklere sahip olan her beton, 25 milimetre ile 15 milimetre çaplarında başarı ile delinmektedir.

Beton Delme Neden Yapılır? Avantajları Nelerdir?

Beton delme, bir çok alanda ve tesisatta gerek duyulan bir işlemdir. Doğalgaz tesisatı, klima tesisatı ve su tesisatı başta olmak üzere beton kesme makinelerinin işlev göremeyeceği alanlarda beton delme işlemine mutlaka gerek duyulmaktadır. Beton delme, bir çok alanda kullanılan bir yöntem olmakla birlikte ayı zamanda karot uçlar ile delindiğinden dolayı oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Öncelikle beton delme sonrasında delinen beton çevresinde herhangi bir çatlak ve benzeri sorunlar yaşanmamaktadır. Ayrıca firmamızın sunduğu bir hizmet olan beton delme hizmeti, son derece hızlı süren, temiz olan ve gürültüsüz bir şekilde ilerleyen bir iş olmaktadır. Beton delme hizmetimiz için iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçerek 7/24 beton delme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Beton Delme Fiyatı

Fiyat : 150₺ - 450₺

Tek delikli klima deliği, doğalgaz tesisat deliği, su tesisatı deliği vb. beton delme işlerinde beton delme fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti olarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye beton delme servis ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Bir kaç delikten oluşan orta çaplı beton delme işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve delik çapı ve derinliğine bağlı olarak her delik için beton delme fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz beton delme işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Işık Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.

Becerilerimiz

Karotcu
Beton Delme
Beton Kesme
Beton Güçlendirme
Kimyasal Ankraj