Duvar Kırma

Işık Karot Duvar Kırma

Duvar Kırma

İnsanların yaşadığı tüm kapalı alanlar istisnasız beton malzemesi ile çevrelenmiş dış duvarlar ve aynı zamanda odaların ve diğer bölümlerin oluşturulduğu iç duvarlardan oluşmaktadır. Dolayısıyla da mimari alanlarda zaman zaman gerek tadilat gibi işlerde gerekse dekorasyon işlerinde duvarlar üzerinde bir takım iş ve işlemler yapılabilmektedir. Firmamız, sektörde duvar kırma ve benzeri gibi hizmetleri kalite ve hasarsızlık güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Duvar Kırma Nedir?

Yapıların dış ortamı ve iç mekanları iç ve dış duvarlardan meydana gelmektedir. Yani tüm mimari yapıları oluşturan temel mimari unsurlar duvarlar olmaktadır. Tuğlaların üst üste döşenmesi ve aralarına harç koyarak yapıştırılması ile birlikte binaların dış ve iç duvarları oluşturulmaktadır. Ancak gerekli görülen durumlarda duvarların ustalıkla kırılması ve yapılacak olan işlemler için uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Firmamız bünyesinde istihdam ettiğimiz ustalarımız, duvar kırma hizmetini olması gerektiği gibi doğru teçhizat ile sizlere vermektedir.

Duvar Kırma Neden Yapılır?

Firmamız, farklı birçok neden ve amaç ile duvar kırma işlemini gerçekleştirmektedir. Balkonlarınızı odalarınız ile birleştirmek için, odalarınızı tek bir oda haline getirmek için, duvarlarınızda pencere ya da kapı bölmesi açmak için ya da duvarınızda niş yapmak ya da duvara gömme akvaryum koyabilmeniz için farklı amaçlar için duvar kırma hizmetimizi olması gerektiği ustalıkta vermekteyiz.

Duvar Kırma Nasıl Yapılır?

Duvar kırma işleminde usta olan ve duvar kırma işini en iyi şekilde bilen ustalarımız öncelikle balyoz kullanmaktadırlar. Tamamen yok edilecek duvarlar için duvar kırma işlemine yukarıdan aşağıya başlayan ustalarımız, bölgesel duvar kırma işlemi için de gerekli ölçü ve ebatlar doğrultusunda duvarları kırabilmektedir. Tüm iş güvenliği hususlarını göz önünde bulundurarak duvar kırma hizmeti veren ekiplerimiz, balyoz ve benzeri gibi iş araçlarını hem kendi hem de çevresindeki insanlar açısından tehdit oluşturmadan kontrollü ve itinalı bir şekilde kullanmaktadır. Duvar kırma işleminde ortamda kırık beton parçaları yani moloz çıkmaktadır. Ustalarımız işlem sonrasında çıkan bu molozları çuvallara doldurarak güvenli bir şekilde firma aracımıza taşıyarak imha etmektedir. Böylece duvar kırma işleminiz sizin için yorucu olmaktan çıkarken aynı zamanda istediğiniz kriterlerde ve kırılacak duvar dışındaki bölgelere zarar vermeden gerçekleştirilmektedir.

Duvar Kırma Fiyatları

Fiyat : Sorunuz

Ufak çaplı Duvar Kırma işlerinde Duvar Kırma fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti ve Duvar Kırma ücreti hesaplanarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye Duvar Kırma ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Orta çaplı Duvar Kırma işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve yapılacak işlem hesabı yapılarak Duvar Kırma fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz Duvar Kırma işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Işık Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.

Becerilerimiz

Karotcu
Beton Delme
Beton Kesme
Beton Güçlendirme
Kimyasal Ankraj