KAROTÇU

Işık Karot Karotçu

KAROTÇU

Karot makinası, sert zeminlerin deliminde ve kesiminde kullanılan ucuna silindir şeklinde karot ucu takılarak zemini delen bir nevi darbeli matkaba benzeyen bir makinedir. Karot makinesi sadece delim yapmak ve kesmek haricinde başka bir çok işlemde kullanılır. Tesisat elektrik, su, doğalgaz deliklerinin açılmasında, havalandırma delikleri, pencere yeri açılımında karot makinası kullanılmaktadır. Değişik marka ve modelde karot makinaları mevcuttur. Karot makina seçiminde amaca uygun olması büyük önem taşır. Karot makinası beton kesme veya delme işlemlerinde en çok tercih edilen makinadır. Kullanımı oldukça zor ustalık ve özen gösterilmesi gereken bir makinadır. Kesim yada delim yapılacak yerde karot makinası kullanılırken işlem uyğulanacak yer iyice incelenme hangi karot ucu kullanılacağına dikkatlice karar verilmelidir. Bunu en iyi yapabilecek olanlar kuşkusuz makine kullanıcıları karotçulardır.

Bu konuda karotçularımıza son derece güvenmekteyiz. Karot ucu yanlış kullanılan yerde derin hasar zeminlerde çatlaklar meydana gelmektedir. Karot makinesi inşaat sektöründe en çok terçih edilen bir makinadır. Son teknolojik makineler sayesinde karotçular en kısa zamanda işlem uygulanacak yerde pratik bir şekilde çalişmaktadir. Karot makinesi olmadığı dönemlerde beton delme ve beton kesme işlemi ve bir çok işlem çok uzun sürede yapılmaktaydı şimdi bu zaman dilimini karot makinası en aza indirdi diyebiliriz. Bir kişinin karotçu olabilmesi için çok iyi bir eğitim alması ve uzun yıllar alanında uzman olmuş ustalarla çalışması gerekmektedir. Firmamız bu konuda çok titiz bi şekilde çalışmakta karot makina kullanıcıları karotçularını dikkatlice seçmektedir. Her isteyen usta karotçu olamaz yetenek, el becerisi ve tabiyki çok dikkat edilmesi gereken bir makinedir. Biz eğitimli ve tam donanımlı ekibimiz ile hiç kuşkusuz ve şüphesiz bize verilen işleri yerine getirmekteyiz. Firmamız olarak bu konuda çok iddialıyız. Karotçularımız verilen işleri hatasız halletmektedirler.

Rakip firmalara nazaran firmamız çok ön planda ve yıldızı parlamaktadır. Bu başarıyı arkadaşlarımız karotçularımıza ve tüm ekip arkadaşlarımıza borçluyuz. Her konuda elimizden gelenin daha fazlasını yapmak için çalışmaktayız. Sizleride firmamızı tanımaya davet ediyoruz bizimle sorun yaşamıyacağınızın sözünüde vermekteyiz.

Karotçu, klima delikleri, asansör boşluklarının kesilmesi, doğalgaz tesisat deliklerinin açılması, su tesisat deliklerinin açılması, kapı ve pencere açılması, yapının iç ve dış tarafında oluşan fazlalık ve pürüzlerin düzeltilmesi, yanlış konumlandırılmış kolon ve duvarların ortadan kaldırılması, bina yıkımı, duvar kesimi gibi tüm beton delme ve beton kesme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Karotçu Fiyatları

Fiyat : Sorunuz

Ufak çaplı Karotçu işlerinde Karotçu fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti ve Karotçu ücreti hesaplanarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye Karotçu ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Orta çaplı Karotçu işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve yapılacak işlem hesabı yapılarak Karotçu fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz Karotçu işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Işık Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.

Becerilerimiz

Karotcu
Beton Delme
Beton Kesme
Beton Güçlendirme
Kimyasal Ankraj