Beton Delme

Işık Karot Beton Delme Karotcu

Beton Delme

Beton delme duvarlarda ve betonlarda eklenmek veya çıkartılmak istenen alanlar olduğu zaman karotçu ustalarımızın yaptığı işlemdir. Mesela klima-aspiratör delikleri beton delme yoluyla yapılır. Beton delme ayrıca şu işler sebebiylede yapılır;

-Klima ve aspiratör deliği açmak
-Sonradan kapı ve pencere yaptırmak
-İki katı birleştirmek
-Su ve doğalgaz tesisat delikleri


ve daha bir çok işlem için beton delme işlemi yapılır. Biz Işık Karot ekibi olarak her türlü karotcu işlerinizi güleryüz ve kalite ilkemizle yapıyoruz. Ekonomik hizmetlerimizden yararlanmak ve bilgi almak için hemen bizi arayın.

Diğer hizmetlerimizi görmek için anasayfa mıza burdan ulaşabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.