Karotçu

Karotçu arayışlarınızda sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizimle iletişime geçmek ve çözüm ortağımız olmak için acele edin. İstanbul ve genelinde sayısız referanslarımızla hizmetinizdeyiz.

Işık Karot Karotçu

Karotçu


Karotçu evlerinizde ve diğer betonlarda açılacak delikleri son teknoloji ekipmanlar ile açan inşaat ustalarıdır. Yapılara eklenecek yada çıkarılacak ürünler olduğu zaman; mesela klima, aspiratör yada kapı ve pencere gibi, karotçu ustalara ihtiyaç duyulur işte biz tam bu anda siz değerli müşterilerimizin yardımına koşuyoruz. Karotçu şu işleri yapar;

-Kapı ve pencere deliği açma
-Su ve doğalgaz tesisatı deliği açma
-Merdiven boşluğu açma
-Klima ve aspiratör deliği
-Beton güçlendirme
-Derz kesme
-Asansör boşluğu açma
-Asfalt kesme


ve her türlü duvar delme ve kırma işlemlerini karotcu ekiplerimiz yapmaktadır. Karot son teknoloji ve işinde uzman ustalar tarafından kullanılır. Bilgi ve hizmet almak için hemen bizi arayın.

Diğer hizmetlerimizi görmek için anasayfa mıza burdan ulaşabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.