Beton Kesme

Işık Karot Beton Kesme

Beton Kesme Nasıl Yapılır?

Betonarme yapılarda, beton duvar ya da döşemelerin kesim gereksinimini karşılar. Mimarların proje sırasında unuttukları kapı, pencere vb. gibi yerlerin kesim makineleriyle işlerini gerçekleştikten sonra uygulamaya koyulurlar. Genellikle yapılan yapı yanlışlıklarını beton döküm sırasında ufak çaplı boşluklar için kalıp işleri daha uzun sürebileceği için tek parça olarak beton dökümü yapılır. Sonraki adımlarda ise betonların gerekli alanları kesilerek ihtiyaç duyulan boşluklara gerektiği kadar koyarlar. Eski yapılarda ise günümüzde uygulanması gereken pek çok teçhizat işlemleri için beton duvarlarda uygun çaplı deliklerin açılması için veya kapı pencere oluşturulması için beton kesimi uygulaması gerekmektedir.

Günümüz teknolojilerini de kullanarak ihtiyaçlarımızdan yanı sıra tasarımlarda dekoratif amaçlı beton kesimlerde gerçekleştirmektedir. Beton kesimi sadece duvar için değil farklı yerler için de kullanılabilir. Dikkat edilmesi gereken kurallar vardır; beton kesimi sırasında en uygun kesim yönteminin dikkatli bir şekilde belirtilmesidir. Uygun kesim yönteminin belirlenmesi size çık açıdan fayda sağlıyacaktır, işten tasarruf ve o işin çabuk bitmesini sağlar buda sizin işinize yarar. Bunun dışında kesim planı yapıldığı takdirde etrafa zarar vermemiş hem de zarara girmemiş olursunuz. Beton kesme işi kesinlikle bireysel yapılmaması gereken bir iş dir, beton kesme’nin profesyonel ekipler tarafından yapılması gereken tehlikeli bir iş dir. Ekipler tarafınca yapılmamış işlerin olumsuz bir yönü olduğu zaman geri dönülemez bir yola girilir.

Profesyonel bir şekilde yapılan beton kesme işlerinde olası ters bir durumda, ekiplerin hemen müdahale etmesi, işlerin kötü gidişatını durdurup hemen yeni fikirler ve yeni yöntemlerle farklı bir yol izleyip durumu kurtarılabilir Fakat beton kesme işini bireysel olarak yapan ustaların bu duruma düştüğü zaman olayı kurtarmak için bir şeyler denerler, fakat o da olayı toparlayamaz ve ortamı berbat ederler. Peki makineler ne ile çalışırlar? Makineler su ile çalışırlar. Bu yüzden işe başlamadan önce daima kontrol edilip suyunu temin etmek gerekir. İşlemin yapılacağı yerde muhakkak tedbir alınması gerek makinenin yere su sıçratmasının göz önüne alarak ona göre tedbir alınmalıdır. Ayrıca makineler 380V elektrikle çalşırlar.

Beton Kesme Fiyatı

Fiyat : Sorunuz

Tek pencere kesimi, baca kesimi, kapı pervaz kesimi vb. ufak çaplı beton kesme işlerinde beton kesme fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti ve beton kesimi ücreti hesaplanarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye beton kesme ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Orta çaplı beton kesme işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve kesilecek betonun çapı ve derinliğine bağlı olarak alan hesabı yapılarak beton kesme fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz beton kesme işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Işık Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.

Becerilerimiz

Karotcu
Beton Delme
Beton Kesme
Beton Güçlendirme
Kimyasal AnkrajBeton Kesmek

Beton Kesmek için işlemin yapılacağı alanın doğru bir halde çözümleme edilmesi gerekir. Kullanılan makineye gore tercih edilebilecek yöntemler farklılaşır. Bu yöntemlerden bazıları karot, derz, tel ve hidrolik beton kesme olarak adlandırılır. Hidrolik kesme yönteminde yatay ve dikey olarak değişik açılarda çalışan makineler kullanılır. Perde betonların kesilmesinde bu metot daha yaygındır. Beton Kesmek Tel ile Beton kesmek için elmas yapıda olan halatlardan yararlanılır. Bu halatlara hareket veren makine, hasar riski olmadan kesim işleminin tamamlanmasına destek olur. Hasarsız bir muamele için tercih edebileceğiniz yöntemlerden biri de karottur. Bu yöntemde kullanılan makineler, ustalaşmış ellerle buluştuğunda en kusursuz halde kesme işlemini tamamlar. Bu sayede, kısa müddette en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Beton Kesme Delme

Beton Kesme Delme işlemleri için her vakit ustalaşmış bir yardıma ihtiyacınız vardır. Ciddi yatırımlar yaparak meydana getirdiğiniz yapılarda, ehil deneyime haiz olmayan kişilerin yapmış olduğu kesim ve delim işlemleri zarar etmenize yol açabilir. Profesyonel ekibimiz tarafınca yapılacak işlemin türüne en müsait yöntemin belirlenmesi ile sorunsuz bir iş periyodunun ilk adımı atılmış olur. Beton Kesme Delme için tercih edebileceğiniz en ülkü yöntemler, elmas tel ve karottur. Karot makinesinin duvara sabitlenen yapısı, kusursuz bir emek harcama beklentisinde olanlar için idealdir. Elmas tel yönteminde de aynı avantajlar laf konusudur. Firmamızın ustalaşmış mensuplarından alacağınız hizmet sayesinde, en kısa müddette sorunsuz iş teslimi ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Beton Kesimi

Beton Kesimi işlemlerinin yapılmasının oldukca sayıda sebebi olabilir. Kapı, pencere açılması benzer biçimde binaların temel ihtiyaçları sebebiyle yapılabilen kesim işlemi, tasarımsal emek harcamalar sebebiyle de gerçekleştirilebilir. Kesim amacına bağlı olarak kullanılacak metot ve makineler değişebilir. Burada verilen kararın hatasız olması da ustalaşmış bir şirket ile çalışılmasına bağlıdır. Beton Kesimi yapılırken değişik makineler kullanılır. Hidrolik kesim, halatlı kesim ve derz kesme makinelerinin yanı sıra karot ve el tipi kesme makineleri ile de muamele yapılabilir. En fazla 50 santimetre derinliğe kadar yapılacak işlemlerde, hidrolik makineler yaygın olarak kullanılır. Asfalt ve derz kesiminde ise derz kesme makineleri tercih edilir. Farklı kalınlıktaki betonları rahatça kesebilmesi sebebiyle, en oldukca tercih edilen yöntemlerden biri halatlı kesim makineleridir. Kesim makinelerinin kifayetsiz kalması niteliğinde ise karot makineleri işlerin daha ergonomik bir biçimde tamamlanmasına destek olur.


Beton Duvar Kesici

Beton Duvar Kesici kullanarak istenilen çapta ve yapıda kesiler elde edilebilir. İşlemin küçüklüğü veya ebatlarına gore değişik yöntemlerden yararlanılır. Kesim işlemlerinde kullanılan yöntemlerden biri elmas kesmedir. Elmas testerelerle meydana getirilen bu işlem, demirlerin ve metallerin de kolayca kesilmesini sağlar. Zemin, kaldırım şeklinde yüzeylerde yaygın olarak kullanılan düz testere yöntemi ise döşem bakım ve tamir çalışmalarında tercih edilir. Beton duvar kesici olarak büyük çaplı işlerde tel kesme yöntemi uygulanır. Bu yöntemde kullanılan testere, hidrolik tahrikli bir makine sayeinde çalışır. Beton Duvar Kesici Bu makinelerin kullanması ustalaşmış malumat gerektirir. Makinelerin belirlenmesinde kesilecek alanın derinliği de etkilidir. Derinliği 4 inç ve daha azca olan yüzeylerde el tipi makineler kullanılırken; daha çok derinliğe haiz olanlarda ustalaşmış makineler kullanılır.

Hilti Duvar Kesici

Hilti Duvar Kesici inşaat makineleri mevzusunda önder bir isim olanHilti duvar kesici modelleriyle de sizlere en iyi çözümleri sunar. Yüksek kesme performansına haiz olan makineler, satışa sunulmadan ilkin lüzumlu testlerden geçirilir. Makinelerin kalitesinin yanı sıra pratik tasarımı da kullanım anında konfor sağlar. Elmaslı tel testereler, duvar testereleri ve el tipi ürünlerinin her birini yapacağınız işlemin türüne nazaran gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hilti Duvar Kesici elmaslı duvar testereleri; kolay, orta ve sıkıntılı işlemler için değişik özelliklere haiz olarak üretilir. Cephe, balkon yenileme, kapı ve pencere boşluklarının açılması şeklinde işlemleri süratli bir halde tamamlayan makineler, tarihi daha bereketli kullanmanıza destek olur.

Beton Kesme Makinasi

Beton Kesme Makinasi kullanması ustalaşmış bir işlemdir. Bilinçsiz meydana getirilen işlemler, binaların ciddi hasarlar almasına sebep olabilir. Bu nedenle doğru alanlarda ve doğru tekniklerle kesim yapılmalıdır. Kesim işlemini gerçekleştirecek ekibin deneyimli olması ve fizibilite çalışmalarını eksiksiz tamamlaması, yatırımınızın zarar görmesini engeller. Sorunsuz bir kesim işlemi yardımıyla zamandan tutum sağlayabilirsiniz. Hangi Beton kesme makinası nın kullanılacağına doğru karar vermek, başarı göstermiş bir kesim işleminin ilk şartıdır. Makineler benzinli, hidrolik, elektrikli ve pnömatik olarak sınıflandırılır. Beton Kesme Makinasi Kesme işlemi, daha rahat olması nedeniyle, tam olarak kalıp döküldükten sonrasında yapılır. Kapı, pencere, asansör boşlukları elde etmek ve değişik amaçlarla meydana getirilen bu muamele sırasında, kaliteli yapıda olan makineler kullanılmalıdır.


Beton Kesen Makina

Beton Kesen Makina tercihinizi doğru yaparak kesme işlemini en müsait ölçülerde ve yapılara zarar vermeden tamamlayabilirsiniz. Bu nedenle alanında deneyimli bir ekiple çalışmak size her vakit avantaj sağlar. İşlem yapılacak alanın ayrıntılı bir biçimde incelenmesi ile makine, metot ve personel sayısına karar verilmelidir. Küçük işler için el tipi makineler ehil gelirken, sert yapıda ve geniş çapta olan kesme işlemleri için ustalaşmış makineler tercih edilir. Beton Kesen Makina kullanması sırasında, sorunsuz bir biçimde sabitlenmesi ve titreşime yol açmaması önemlidir. Doğru sabitlenmeyen makineler, duvarlarda derin hasarlar oluşturabilir. Hasarların yapılarınıza zarar vermesinin yanı sıra maliyetlerinizi çoğaltması da işlerinizin beklediğinizden uzun sürmesine niçin olabilir.

Beton Kesme Taşı

Beton Kesme Taşı na hareketi veren makineler; hidrolik, elektrikli, benzinli olarak üretilir. Makinenin kaliteli bir yapıda olması, kesim işlemi esnasında herhangi bir çatlak oluşmaması açısından son aşama önemlidir. Bu nedenle kesim işleminde, kaliteli bir makine ile deneyimli bir ekibin işbirliğinin sağlanması gerekir. Böylece extra maliyetler ortaya çıkmaz. Makinelerde kullanılacak beton kesme taşı , değişik büyüklüklere ve yapılara sahiptir. Kullanım sıklığına ve dayanıklılıklarına gore zaman içinde aşınan bu taşlar, yenileri ile değiştirilir. Beton için çoğu zaman elmas kaplamalı taşlar kullanılır. Beton Kesme Taşı Taşların çapları 115 mm ve 230 mm içinde değişkenlik gösterir. Kesme işlemi esnasında kullanılan taşın hatasız hareket edebilmesi için ustalaşmış bir operatör eşliğinde kullanılması gerekir.

Beton Kesme Testeresi

Beton Kesme Testeresi, yüksek bir güç potansiyeli olan ve oldukça fazla derin olmayan kesme işlemlerinde kullanılan aletlerdir. Beton, çelik, asfalt şeklinde yüzeylerde başarı göstermiş sonuçlar veren testereler, kaygan ve kuru elmas diskler, aşındırıcı yapıda çelik diskler sayeinde çalışır. Beton Kesme Testeresi Bu aletlerin kullanması esnasında vazife alan kişilerin hem kendi güvenliği için aynı zamanda işin sorunsuz tamamlanması için deneyimli olması gerekir. Hatalı ve dikkatsizce meydana getirilen işlemler kararı ciddi boyutta yaralanmalar ortaya çıkar. Duvarlarda ise çatlak ve kırıklar oluşur. Deneyimli ekibimiz Beton kesme testeresi kullanılması ihtiyaç duyulan işlerde sizlere her vakit yardımcı olur. Sorunsuz ve zamanında iş teslimi için kontakt numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Beton Kesmenin Kolay Yolu

Beton Kesmenin Kolay Yolu nedir, diye merak edenler için aslen verilecek fazlaca sayıda yanıt var. Çünkü fazlaca sayıda beton tipine bakılırsa en rahat çözüm yolları farklılaşabilir. Beton Kesmenin Kolay Yolu Size vakit kazandıracak ve işlerinizin daha kısa müddette tamamlanmasını sağlayacak yöntemler ile alakalı ustalaşmış ekibimizden malumat alabilirsiniz. Binaların yüklerinin taşınmasında mühim bir role haiz olan perde betonlar veya düşük yoğunluklu ve hafifçe yapıda olan gaz betonlar için b Beton kesmenin rahat yoluna muamele türüne bakılırsa karar verilebilir. Kapı ve asansör boşluğu şeklinde büyük alanlar için açılacak deliklerde endüstriyel tip makineler kullanılabilirken daha minik çaplı işlemler için beton kesme testeresi kullanılabilir.

Beton Kesme Bıçağı

Beton Kesme Bıçağı makinelerin ve testerelerin ucuna takılarak kullanılır. İşlem yapılacak yapının türüne gore bıçağın iyi mi bir yapıya haiz olması gerektiğine karar verilir. Yumuşak yapıda olan betonlar için düşük güç kapasitesine haiz bıçaklar yeterlidir. Sert ve aşındırıcı olanlar için yüksek güç tatbik yeteneğine haiz cihazların tercih edilmesi gerekir. Beton kesme bıçağı ölçüleri, çoğu zaman Ø 300 mm ile Ø 1200 mm içinde değişkenlik gösterir. Uzun metrajlı işlemlerde sık dişli olanların tercih edilmesi daha doğrudur. Uzun süreli işlemlerde sulu kitleye müsait bıçakların tercih edilmesi gerekir. Beton Kesme Bıçağı Kullanım ömrünü tamamlayan bıçakların yenileriyle değiştirilmesi de işlemin sıhhatli bir biçimde sürdürülebilmesi için fazlaca önemlidir.

Beton Kesmek Makinası

Beton Kesmek Makinası, kalıp halinde açılan betonlarda sonradan açılacak deliklerin, boşlukların istenilen seviyede olmasını elde eden bir alettir. Bu makineler kullanılarak proje değişikliği, numune alma ve ilave yer açma şeklinde işlemler de gerçekleştirilir. Bu makinelerden en yaygın kullanılanlardan biri karot delicilerdir. Silindir benzer biçimde olan değişik çaplara haiz uçlarla birlikte kullanılan bu aletler, yapılarda hasara yol açmadan kesme işlemini gerçekleştirir. Beton kesmek makinası denilince akla gelen bir öteki model ise tel kesicilerdir. Gövdeye bağlı halatlar sayeinde çalışan bu makineler kısa vakit içinde en iyi neticeleri verir. Tüm makinelerde dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en mühim nokta ustalaşmış kullanımdır. Beton Kesmek Makinası Deneyimli bir operatör ile kesme işlemi esnasında fazladan maliyetler ortaya çıkmaz.


Karot Beton Kesme

Karot Beton Kesme işlemi, değişik çaplarda silindir uca haiz makinelerle birlikte yapılır. Bu makinelerin uç kalınlığı muamele türüne nazaran belirlenir. Havalandırma, klima delikleri benzer biçimde genişliği azca olan noktalarda dar açılı makineler kullanılabilir. İşlem oldukca büyük olmadığında, el tipi modellerle de rahat bir halde kesme yapılabilir. Karot beton kesme işlemi, binaların depreme dayanıklılığının ölçülmesi için de kullanılır. İşlem esnasında numunenin alınacağı zeminin herhangi bir hasara yol açmayacak noktada olması gerekir. Tesisat borularının ve kablolarının gizlenmesinde de çoğunlukla kullanılan yöntemin, betona hasar vermemesi için ucun aşınmamış olması son aşama önemlidir. Aşınmış yapıda olan uçlar çatlaklara sebep olabilir. Karot Beton Kesme Bu nedenle ehil tahsile ve deneyime haiz operatörlerle çalışmanız gerekir.

Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik Beton Kesme işlemi değişik açılarda ve yatay, dikey ve düşey olarak çalışan demir donatılarla desteklenebilen makinelerle yapılır. Raylı bir sisteme haiz olan bu makine, proje değişikliği ve sonradan açılacak boşluklar için çoğunlukla kullanılır. Bu metot kullanılarak herhangi bir hasar ortaya çıkmadan muamele tamamlanabilir. Sulu olarak yapılabilmesi yardımıyla herhangi bir ısınma sorunu ortaya çıkmaz. Hidrolik beton kesme işlemi kararı elde edilmiş kesiler, Hidrolik Beton Kesme oldukça muntazam yapıda olduğundan sonradan düzeltme yapmanıza gerek kalmaz. Teknolojik ilerlemelere bağlı olarak gelişen makineler yardımıyla en kalınca betonlarda bile en iyi sonuçlar elde edilmektedir. Rayda yer edinen testerelerin kalınlıkları Q 20 den Q2000 arası olarak seçilebilir.

Beton Duvar Kesimi

Beton Duvar Kesimi Pencere, kapı açma veya yapılarda yer edinen fazlalıkları ayırma benzer biçimde amaçlarla meydana getirilen Beton Duvar Kesimi işlemi esnasında kullanılacak yöntem, betonun donatılı olup olmamasına bakılırsa değişir. Duvar kalınlığı, kesim işleminin amacı benzer biçimde etkenler de yönteme karar verilmesinde rol oynar. El ile veya büyük makinelerle meydana getirilen testereli kesme işlemlerinin yerini, alanın müsait olmadığı yapılarda karot yöntemi alır. Karot yöntemi çürütme ismi verilen sistemle çalışır. Bu sistem, müsait çaplarda ve silindir gibi olan makinelerle Beton Duvar Kesimi gerçekleştirir. Beton Duvar Kesimi Profesyonel ekibimizle emek harcayarak en doğru yöntemlerle en kısa müddette sonuca ulaşabilirsiniz. Karot ve öteki beton kesim makinelerinin kullanması mevzusunda uzman olan personellerimiz, duvarlarınıza hiç bir zarar vermeden işi en optimal müddette tamamlar.


Beton Duvar Kesme

Beton Duvar Kesme Çok yüksek yatırımlar kararı kazandığınız yapıların şekillendirilmesinde, beton duvar kesme işlemleri dirimsel öneme sahiptir. Hatalı meydana getirilen bir muamele betonda çatlak oluşumuna, kırılmalara yol açar. Bu da sizin için fazladan maliyet ve uzayan iş süreçleri anlamına gelir. Testereli kesim yöntemleri, işlemin türüne nazaran el tipi makinelerle yahut daha büyük boyutlarda kesim yapabilen sistemlerle gerçekleştirilir. Beton duvar kesme işlemlerinin sıhhatli bir biçimde yürütülmesi için makinenin uç kısmında aşırı aşınma, yıpranma şeklinde sorunlar olmaması gerekir. Aksi takdirde, Beton Duvar Kesme kesim işleminde yüzey pürüzlü kalabilir. Bu da yeniden düzeltme işlemi yapılmasını gerektirir. Bu biçim durumlar sebebiyle vakit kaybı yaşamamak için firmamızdan ustalaşmış yardımcı alabilirsiniz.

Perde Beton Kesimi

Perde Beton Kesimi yapılarda çok mühim bir göreve haiz olan perde betonların kesim işlemleri de bir o denli önemlidir. Bu nedenle Perde Beton Kesimi yapılırken çok dikkatli olmak gerekir. Kesim işlemi esnasında işlemin türüne müsait bir makine kullanılmalıdır. Elmas uçlu karot makinelerini kullanarak duvarlarda dilediğiniz boyutta kesikler oluşturabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, Perde Beton Kesimi makineyi ustalaşmış bir operatörün kullanmasıdır. Raylı sistemle çalışan Perde Beton Kesimi makineleri de ustalaşmış operatörlerin elinde pürüzsüz kesikler ortaya çıkarır. Kalıp halinde yapılara yerleştirilen betonlarda sonradan açılacak deliklerin ve boşlukların kesiminde, hangi makineyi kullanacağınız çap, muamele türü benzer biçimde değişkenlere bakılırsa belirlenir. Hatalı bir metot tarzı ciddi hasarlara yol açabilir.

Raylı Beton Kesme

Raylı Beton Kesme bir öteki adıyla hidrolik kesim olarak da adlandırılan Raylı Beton Kesme ile değişik açılarda muamele gerçekleştirebilir. Beton donatılı yapılarda bile yüksek güç seviyesine haiz makinelerle, sorunsuz bir biçimde kesme işlemi gerçekleştirilir. İşlem esnasında makineye yatay, dikey biçimde hareket verilmesi mümkündür. Makinelerin kullanması esnasında duvarlarda herhangi bir tahribat meydana gelmez. Bu sayede düzelteme işlemi yapılmasına ihtiyaç duymadan zamandan tutum sağlanabilir. Raylı Beton Kesme İnce işçilik gerektiren raylı < Rayl> işlemi esnasında operatörlerin tecrübesi çok önemlidir. Hatalı kullanılan makineler sebebiyle duvarlarda ciddi çatlaklar oluşabilir. Bu da yapı bütünlüğünü bozarak tamir maliyetlerinin doğmasına sebep olur. Bu noktada yapmanız gereken, ustalaşmış ekibimizle emek vererek en iyi kararı elde etmektir


Beton Kesme Fiyatları

Beton Kesme Fiyatları yapılarda müsait boşluklar açılırken uygulanan beton kesme tutarları; işlemin türüne, çapına ve zorluğuna bakılırsa değişkenlik gösterir. Yaygın olarak kullanılan karot ve hidrolik kesim şekilleri için değişik fiyatlar belirlenir. Firmamız, sizlere her vakit en müsait fiyatlarla hizmet vermekten onur duyar. Uygun fiyata kaliteli bir hizmet alabilmeniz için firmamızda alanında deneyimli makine operatörleri görevalır. Beton Kesme Fiyatları Bu sayede herhangi bir hasar, çatlak veya kırık problemi olmadan pürüzsüz bir halde kesme işlemi tamamlanır. Böylece düzeltme yapmanıza gerek kalmaz. Beton kesme fiyatlarının yanı sıra alacağınız hizmetin kalitesi de son aşama önemlidir. Zamanında ve sorunsuz iş teslimi için kontakt numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve malumat alabilirsiniz.

Halat Kesme

Halat Kesme Taşıyıcı bir sistem üstünde yer edinen elmas halatlar sayeinde meydana gelen Halat Kesme işlemi, yüksek donatılı betonlarda bile en iyi neticeleri ortaya çıkarır. Bu kesme işleminin kullanım alanı fazlaca geniştir. Kontrollü yıkımlar esnasında yahut döşem linkleri için müsait alanlar sağlanmasında, halat kesme yöntemi çoğunlukla tercih edilir. H Halat Kesme işlemi, en kalınca yapıda olan betonlar için bile ülkü bir seçimdir. Halat Kesme Bu yöntemin uygulanması esnasında iş sağlığı ve güvenliği ile alakalı önlemlerin katılımı önemlidir. Betondan ayrılan parçalara bağlı olarak ortaya çıkan tehlikeleri önlemek için makine operatörleri lüzumlu şahsi ekipmanlarla koruma sağlamalıdır. İşlem esnasında kullanılan makinelerin de lüzumlu özelliklere haiz bulunmasına dikkat edilmelidir.

Halatlı Beton Kesme

Halatlı Beton Kesme En yaygın olarak kullanılan kesim yöntemlerin başlangıcında gelen halat beton kesme yönteminde, raylı bir sisteme haiz olan makine kullanılır. Bu makineye hareketini veren raylı sistemdir. Ray, operatör tarafınca doğru yönlendirildiğinde duvarlarda herhangi bir hasar laf mevzusu olmaz. Bu sistemin kullanıldığı alanlarda çoğu zaman başarı göstermiş sonuçlar elde edilir. Operatör hatasından kaynaklı bir hata olmadığı sürece, her vakit en pürüzsüz yapıda kesimler elde edilir. Halatlı Beton Kesme Bu sayede düzeltme yapmanıza ihtiyaç duymadan tarihi daha bereketli bir biçimde kullanabilirsiniz. Halat beton kesme amacıyla kullandığınız makinelerin uç kısımlarında ciddi bir hata olmaması gerekir. Aksi takdirde beton kesimleri arzu ettiğiniz neticeleri vermeyebilir. En iyi sonuçlar için firmamızın yazışma numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.