Duvar Kırma

Işık Karot Duvar Kırma

Duvar Kırma

İnsanların yaşadığı tüm kapalı alanlar istisnasız beton malzemesi ile çevrelenmiş dış duvarlar ve aynı zamanda odaların ve diğer bölümlerin oluşturulduğu iç duvarlardan oluşmaktadır. Dolayısıyla da mimari alanlarda zaman zaman gerek tadilat gibi işlerde gerekse dekorasyon işlerinde duvarlar üzerinde bir takım iş ve işlemler yapılabilmektedir. Firmamız, sektörde duvar kırma ve benzeri gibi hizmetleri kalite ve hasarsızlık güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Duvar Kırma Nedir?

Yapıların dış ortamı ve iç mekanları iç ve dış duvarlardan meydana gelmektedir. Yani tüm mimari yapıları oluşturan temel mimari unsurlar duvarlar olmaktadır. Tuğlaların üst üste döşenmesi ve aralarına harç koyarak yapıştırılması ile birlikte binaların dış ve iç duvarları oluşturulmaktadır. Ancak gerekli görülen durumlarda duvarların ustalıkla kırılması ve yapılacak olan işlemler için uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Firmamız bünyesinde istihdam ettiğimiz ustalarımız, duvar kırma hizmetini olması gerektiği gibi doğru teçhizat ile sizlere vermektedir.

Duvar Kırma Neden Yapılır?

Firmamız, farklı birçok neden ve amaç ile duvar kırma işlemini gerçekleştirmektedir. Balkonlarınızı odalarınız ile birleştirmek için, odalarınızı tek bir oda haline getirmek için, duvarlarınızda pencere ya da kapı bölmesi açmak için ya da duvarınızda niş yapmak ya da duvara gömme akvaryum koyabilmeniz için farklı amaçlar için duvar kırma hizmetimizi olması gerektiği ustalıkta vermekteyiz.

Duvar Kırma Nasıl Yapılır?

Duvar kırma işleminde usta olan ve duvar kırma işini en iyi şekilde bilen ustalarımız öncelikle balyoz kullanmaktadırlar. Tamamen yok edilecek duvarlar için duvar kırma işlemine yukarıdan aşağıya başlayan ustalarımız, bölgesel duvar kırma işlemi için de gerekli ölçü ve ebatlar doğrultusunda duvarları kırabilmektedir. Tüm iş güvenliği hususlarını göz önünde bulundurarak duvar kırma hizmeti veren ekiplerimiz, balyoz ve benzeri gibi iş araçlarını hem kendi hem de çevresindeki insanlar açısından tehdit oluşturmadan kontrollü ve itinalı bir şekilde kullanmaktadır. Duvar kırma işleminde ortamda kırık beton parçaları yani moloz çıkmaktadır. Ustalarımız işlem sonrasında çıkan bu molozları çuvallara doldurarak güvenli bir şekilde firma aracımıza taşıyarak imha etmektedir. Böylece duvar kırma işleminiz sizin için yorucu olmaktan çıkarken aynı zamanda istediğiniz kriterlerde ve kırılacak duvar dışındaki bölgelere zarar vermeden gerçekleştirilmektedir.

Duvar Kırma Fiyatları

Fiyat : Sorunuz

Ufak çaplı Duvar Kırma işlerinde Duvar Kırma fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti ve Duvar Kırma ücreti hesaplanarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye Duvar Kırma ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Orta çaplı Duvar Kırma işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve yapılacak işlem hesabı yapılarak Duvar Kırma fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz Duvar Kırma işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Işık Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.

Becerilerimiz

Karotcu
Beton Delme
Beton Kesme
Beton Güçlendirme
Kimyasal AnkrajDuvar Kırma Fiyatları

Duvar Kırma Fiyatları, Farklı amaçlarla meydana getirilen duvar kırma işlemi için uygulanan fiyatlar işin türüne, zorluğuna gore farklılık gösterir. Duvar kırma fiyatlarında sizlere en müsait seçenekleri sunan firmamız, hizmet kalitesiyle de her vakit en iyisini vadeder. Evlerinizde dekorasyon amaçlı değişimler yapmak istediğinizde, birtakım duvarları yıkabilir yahut bir kısmını kırarak düzen yapabilirsiniz. Odaları birleştirmek ve balkonu oda şeklinde kullanabilmek için de duvarların kırılması gerekir. Duvar Kırma Fiyatları kadar işlemin iyi mi yapılacağı da oldukca önemlidir. Alanında deneyimli olmayan kişiler, muamele esnasında yapıların taşıyıcı kolonlarına zarar vererek ciddi tehlikeler ortaya çıkmasına niçin olabilirler. Bu nedenle ustalaşmış ekibimizle emek harcayarak hasarsız bir biçimde işin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Duvar Kırma Ustası

Duvar Kırma Ustası arıyorsanız, tercihinizi firmamızdan yana yapabilirsiniz. Evinizde daha uygar ve kullanışı alanlar yaratmak yahut dekoratif amaçlı eklentiler için sık uygulanan yöntemlerden biri duvar kırmadır. Profesyonel kişiler tarafınca yapılmaması halinde ciddi sorunlara yol açabilecek bu işlemi reel ustalara yaptırmalısınız. Duvarların peşinde yer edinen döşem bağlantılarına zarar vermemek ve yapıların sağlamlığını korumak için kırılacak betonun doğru tespit edilmesi gerekir. Duvar Kırma Ustası Perde duvarlar, taşıyıcı yapıda olduğundan mutlaka kırılmamalıdır. Profesyonel bir duvar kırma ustası, işini en ince ayrıntılarına kadar planlayarak hasar riskini sıfıra indirir. İşlem sonrası oluşan moloz kalıntılarını temizleyerek size hiç bir zahmet bırakmayan deneyimli ustalarımız yardımıyla evlerinizde arzu ettiğiniz değişikliği kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hilti İle Duvar Kırma

Hilti İle Duvar Kırma işlemleri esnasında kullanılan makinelerin kaliteli yapıda olması işlemin standardını de etkiler. Hilti ile duvar kırma, ustalaşmış firmaların çoğunlukla kullandığı bir yöntemdir. Hilti makinelerin kuvvetli yapıda olması, kırma işlemi esnasında verimi artırır. Bu makineler tozu ve titreşimi de ciddi miktarda azaltır. İşlem meydana getirilen alanda lüzumlu emniyet önlemlerinin alınmasına itina yayınlayan ekibimiz hem sizin için bununla beraber kendileri için iş güvenliği koşullarına müsait hareket eder. Hilti İle Duvar Kırma Evlerde Hilti ile beton kırma işlemi yapıldığı sırada, eşyalarınızın zarar görmemesi için ihtiyaç duyulan bütün düzenlemeler ekibimiz tarafınca yapılır. Bu sayede kırma işlemi tamamlandıktan sonrasında oldukça zahmetli bir temizlik yapmanıza gerek kalmaz.


Düzgün Duvar Kırma

Düzgün Duvar Kırma Plan değişikliği yahut dekoratif değişimler sebebiyle muntazam duvar kırma işlemi yapılması son aşama önemlidir. Evlerin iç duvarlarında yapılacak bir kırma işlemi esnasında hem döşem bağlantılarına zarar vermemek bununla birlikte yapı bütünlüğünü korumak için balyozun ve makinelerin ustalaşmış bir biçimde kullanılması gerekir. Oldukça ağır yapıda olan balyozların hatalı kullanımı, ciddi iş kazalarına yol açabileceği şeklinde kırma işleminde istenilen ebatların dışına çıkılmasına da sebep olabilir. Düzgün Duvar Kırma Düzgün duvar kırma işlemi için ciddi bir tecrübe gerekir. Deneyimli ekibimiz, her türlü ihtiyacınız için kırma işlemi yapabilmektedir. Duvarlarınızı en küçük bir çatlak oluşumuna yol açmadan kıran ekibimiz yardımıyla evinizde planladığınız değişimleri kolayca yapabilirsiniz.

Duvar Kırdırma Maliyeti

Duvar Kırdırma Maliyeti Yapılarda plan değişikliğine gitmek veya yenileme yapmak için duvar kırma maliyetlerini araştırıyorsanız, hesap etmeniz ihtiyaç duyulan değişik detaylar da vardır. İç duvarların yıkılarak odaların yine şekillendirilmesinde ön araştırma oldukca önemlidir. Yıkılacak duvarın yapısını doğru tahlil edemediğiniz vakit istenmeyen hasarlara yol açabilirsiniz. Duvar kırdırma maliyetini düşünürken duvarın muamele için müsait olup olmadığını bilmek de önemlidir. Perde betonlarda yapılacak kırma işlemi, Duvar Kırdırma Maliyeti taşıyıcı sistemin dengesinin bozulmasına yol açar. Tesisat bağlantılarının bulunmuş olduğu duvarlarda şuursuzca meydana getirilen bir kırma işlemi ciddi arızalara sebep olabilir. Duvar kırma mevzusunda en iyi makinelerle ve ustalaşmış bir ekiple hizmet veren firmamız yardımıyla hiç bir vakit sürpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

Evde Duvar Kırma

Evde Duvar Kırma Evlerinizi kendi keyfinize müsait biçimde dekore etmek yahut odalarda değişim yapmak için evde duvar kırma hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmeti ustalaşmış bir biçimde sunan firmamız, duvarlarınızı en kısa müddette herhangi bir zarara yol açmadan kırar. İşlem esnasında açığa çıkan toz ve moloz kalıntıları, herhangi bir kirliliğe yol açmadan temizlenir. Bu sayede muamele bitiminde evinizi bıraktığınız benzer biçimde bulursunuz. Evde duvar kırma işlemi için yapılacak ön araştırmalarda duvarların kırma için müsait olup olmadığı tespit edilir. İşlem için müsait olan duvarlarda balyoz ve makinelerle kırma işlemine başlanır. Evde Duvar Kırma Bu sırada lüzumlu önlemler alınarak iş güvenliği sağlanır. İşlem esnasında öteki duvarlara, döşem bağlantılarına zarar verilmez.

Bina Yıkma

Bina Yıkma, Yapıların istenilen sağlamlıkta olmaması veya zelzele benzer biçimde etkenlere bağlı olarak ciddi hasar alması halinde bina yıkma işlemi yapılması gerekir. Bu muamele için kullanılabilecek değişik yöntemler vardır. Yıkım için patlatma yöntemi tercih edilebilir. Binanın konumunun müsait olmaması ve patlatma esnasında öteki binaların hasar alma ihtimali olduğunda ise bu metot müsait değildir. Binanın kolonlarının kesilmesi ve güçsüzleştirme kararı çökmenin sağlanması da bina yıkma için tercih edilebilecek bir öteki yoldur. Bina Yıkma Sonuç olarak bütün yöntemlerin risklerinin en doğru halde belirlenmesi ve etrafta bulunan öteki binalara zarar vermeden işlemin tamamlanması gerekir. İşlem esnasında lüzumlu emniyet tedbirleri alınarak binanın arasında ve çevresinde bulunan insanoğlu ve öteki canlılar uzaklaştırılmalıdır.